Yükleniyor...

Yahya Kaptan RK Başkanlık Devir Teslim Töreni ve Kuruluş Günü

Yahya Kaptan Rotary Kulübümüzün Başkanlık Devir Teslim töreni ve kuruluş gününü coşkulu, gururlu  adımıza yakisir bir şekilde gerçekleştirdik.

Sevgili Rotary Ailemiz, sevgi ve saygı ile kocaman bir aile olarak dönemimizi mutlulukla bitirdik. Rotary ile ilham kaynağı olduk, üyelerimizle birlikte hizmetler üretip ihtiyaci olanlara dokunduk.

En önemlisi tüm bu hizmet ve projeleri kalbimizle isteyerek başardık. Liderimiz herhangi bir ödül yönetmeliğine bağlı kalmaksızın kisa zamanda yaptigimiz büyük proje ve hizmetlerimizi takdir ederek bizi onurlandirdi. Konferansta aldığımız  ödüller ile çıtamızı daha da yükselterek yeni dönemde daha çok çalışıp, daha cok proje yapip, daha çok insana dokunacağız.

Bizi bu gece de yalniz bırakmayan başta;     GDG Tahsin Tuğrul ve eşi Sevgili Beril, Kurucu GDG Kaan Kobakoğlu ve eşi Sevgili Esra, DG Hasan Akbayrak ve eşi Sevgili Kazumi, Bölge Idari Sekreterimiz Mine Ege ve eşi Sevgili Murat,  GY Hakan Tanta ve esi Sevgili Meral, 2019-2020 Dönemi GY Sevgili Ayla Taşkıran, Ortaköy RK Sevgili Melek Yildiz, Moda RK GDB Özlem Sezen, Dolmabahçe RK GDB Eyüp Kömeçoğlu'na çok teşekkür ederiz