maraton

ROTARY EĞİTİM İÇİN KOŞUYOR !!

 
12 Kasım 2017 tarihinde VODAFONE İSTANBUL MARATONU'nda farkındalık yaratmak ve Rotary Eğitim Dostları Platformu'na kaynak yaratmak için Asya'dan Avrupa'ya geçiyoruz.
 
EĞİTİM DOSTLARI PLATFORMU Rotary 2420. Bölge'nin en önemli projelerinden biridir. Bu proje ile onlarca, yüzlerce, binlerce çocuğumuza, gencimize ulaşmak onların geleceğine aydınlık yol açmak, birlikte yol almak, onların ihtiyacına destek olmak niyetindeyiz...Her birimizin aynı amaç ve ülkü içinde projemize destek olacağına inanıyoruz.
 
Koşarak ve yürüyerek katılacağınız ve bağış toplayacağınız veya bağış yaparak katkı sağlayacağınız bu projemiz  aynı zamanda Rotary'nin gücüne ve  görünürlüğüne önemli katkı sağlayacaktır. 
 
Bu güzel günde koşan ve yürüyen Rotaryen/Rotaractör/Interactörlerimiz için özel tasarım t-shirt yaptırılacaktır. 
 
Özellikle Rotaractörlerimizin koşuya katılımı çok önemlidir. Rotaractörlerimizin koşuya kayıt ve bağış toplamaya teşvik ve motivasyonları için Kulüplerimizden  kayıt ücretlerine sponsor olmalarını bekliyoruz. Bu kapsamda her bir Kulübümüzün en az 1 bağış koşucusuna destek olması beklenmektedir. 
 
Koşuya katılacakların (kişi ve sayı tespiti için) 2420. Bölge sekreteryasına mail atmalarını rica ederiz.  Eylül sonunda kayıtların kapanacağı dikkate alınarak çabuk hareket edilmesi önemlidir.
 
Dileyen Rotaryenler http://www.maraton.istanbul adresinden bireysel kayıt yaptırabileeği gibi  toplu kayıt yaptırmak da mümkündür.  
 
Koşu antremanları ve bağış toplanması konularında ( Bağış mektubu nasıl hazırlanır ? Kimlere gönderilir ?  Kredi kartı ile nasıl bağış yapılır ? Havale/EFT ile nasıl bağış yapılır ?)  ilerleyen günlerde bilgilendirme  ve yönlendirme yapılacaktır.
 
12 Kasım'da yürümek / koşmak / görüşmek dileğiyle...
 
 
Rotary 2420. Bölge
POWERED & WEBSITE BY AS